Jak podróżujemy?

Jak podróżujemy

Każdy ma swój ulubiony sposób podróżowania. Jedni wybierają podróżowanie samochodem z noclegiem na prywatnej kwaterze, inni wolą polecieć samolotem na wakacje typu all inclusive, a jeszcze inni wybierają stały kontakt z naturą i pole namiotowe.

Dla nas podróżowanie jest sposobem na życie, metodą na spędzanie wolnego czasu, chwytaniem chwili. Z tego powodu, nie planujemy z dużym wyprzedzeniem miejsca noclegu (a czasami nawet i wyjazdu). Jeśli mamy możliwość, to po prostu – jedziemy.

Pakowanie trwa chwilę. Wszystkie niezbędne rzeczy mamy przygotowane, a system opracowany. Nasz podróżny „dom”, w zależności od składu w którym jedziemy (we dwoje czy we troje) to albo samochód, albo namiot. O naszym podróżnym niezbędniku więcej informacji znajdziesz w innym poście.

Jaki obieramy cel podróży? Przede wszystkim staramy się odkrywać miejsca nieznane bądź zapomniane. Zatrzymujemy się z dala od jarmarcznego, turystycznego zgiełku. Poznajemy Polskę. Promujemy Polskę. Zachęcamy wszystkich do tego, żeby również zaczęli wykorzystywać czas wolny i zwiedzać Polskę. Jest piękna. Owszem, czasem chimeryczna jeśli chodzi o pogodę. Jednak nie potrzebujemy tygodnia urlopu, żeby gdzieś pojechać, wystarczy weekend bez deszczu.

Lista sprawdzonych przez nas miejsc (pola namiotowe, parkingi leśne, inne) dostępna jest tutaj: Miejsca w Polsce.

Jak podróżujemy
Jak podróżujemy?
Instagram
RSS